Kup gotowy do złożenia domek. Stwórz swój dochód pasywny – twój domek na atrakcyjnej działce, która nie musi należeć do ciebie – i zacznij generować pasywny dochód. Wynajmując go, zawsze też możesz jechać tam sam, aby dokończyć rzeczy, które odwlekasz najczęściej z powodu ilości bodźców, które Cię otaczają lub w dowolnym momencie z rodziną na zasłużony odpoczynek. Złóż swój własny domek przy swoim domu. Zabrakło Ci miejsca na siłownię? Postaw domek! Zabrakło Ci miejsca na twoje hobby? Postaw domek! Może to będzie sala kinowa, na którą nie masz miejsca w domu, może to będzie miejsce relaksu, małe przydomowe SPA, czytelnia, czy też domek dla gości, aby nie krępować się ich obecnością w domu? Może też być to miejsce kwarantanny, przyjemna izolatka.

Polski Ład. Domy do 70 mkw. coraz bliżej. Jest projekt ustawy


Projekt zakłada regulacje z jednej strony liberalizujące zasady, ale jednocześnie wprowadza pewne ograniczenia, które mają zapobiec anarchizacji zagospodarowania przestrzennego.

Jeden dom dwukondygnacyjny do 70 mkw. będzie mógł zostać postawiony na działce 1000 mkw. Jeżeli chcielibyśmy postawić dwa tego typu budynki, to musimy posiadać działkę wielkości co najmniej 2000 mkw.

W przypadku domów jednokondygnacyjnych będzie można postawić jeden taki budynek na 500 mkw.

Posiadamy także ofertę z przeszkleniami oraz wyższą bryłą o 35 cm.