Kim jesteśmy?

O zespole Inteligentny Dom

Na rynku budowlanym funkcjonujemy od ponad 20 lat pod marką Inteligentny Dom, zajmując się wszechstronnymi realizacjami z tej dziedziny. Przez ten czas mieliśmy okazję spotkać się z wieloma osobami, wysłuchać ich potrzeb i pragnień. Wszyscy zgodnie twierdzą, że czasochłonność procedur i oczekiwanie na wydanie decyzji administracyjnych skutecznie zniechęca do budowy własnego domu. Jednocześnie obserwujemy systematyczny wzrost cen na rynku nieruchomości, który opóźnia zakup własnego mieszkania wśród młodych osób. Rozwiązaniem, które pozwala wybudować tanie lokum, jednocześnie minimalizując urzędnicze procedury, są domy modułowe realizowane w ramach przedsięwzięcia Mam Mój Dom.

Domy modułowe do niedawna budowano wyłącznie do 35 m2 – tak stanowiła pierwotna wersja zapisu w prawie budowlanym. Dziś jednak stajemy przed szansą, w której zostaną uchwalone zmiany zwiększające powierzchnię domu bez pozwoleń aż do 70 m2. Taki metraż pozwala na stworzenie fantastycznej przestrzeni zarówno dla singla ceniącego przestronne wnętrza, jak i rodziny, która potrzebuje bezpiecznego i intymnego miejsca. To także świetny pomysł na stworzenie przydomowego SPA, miejsca do przenocowania znajomych, a nawet wynajęcia domku letniskowego dla turystów spragnionych wypoczynku.

Projektowanie, konstruowanie i wznoszenie domów to nasza pasja zawodowa, którą można dostrzec w każdej kolejnej realizacji. Przemyślane rozwiązania, energooszczędność i ekologia idą w parze z estetyką, designem i nienagannym wzornictwem. Nie uznajemy kompromisów, w których Klient musi wybierać „jedno z dwóch” – staramy się tak przygotować projekt, by jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby rynkowe. Jako zespół nieustannie rozwijamy się, optymalizujemy czas pracy i równoważymy koszty w taki sposób, by finalny odbiorca mógł cieszyć się solidnym produktem i szybko zrealizowanym projektem w atrakcyjnej cenie. Całkowicie odrzucamy mozolne budownictwo i zamykanie stanu przez wiele miesięcy – stawiamy na innowację, która pozwoli wprowadzić się do nowo wzniesionego domu zaledwie kilka tygodni po złożeniu zamówienia.

Cenimy sobie profesjonalizm i kulturę biznesu, dlatego do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Aktywnie słuchamy potrzeb i ze zrozumieniem analizujemy przekazywane nam informacje. Każdy krok konsultujemy z Klientem, doradzając wedle naszej najlepszej wiedzy. Dodajemy do tego naszą naturalną, ludzką empatię, która sprawia, że dla każdego chcemy przygotować jak najlepszy projekt. Całość okraszamy doświadczeniem i wiedzą zgodną ze sztuką budowlaną i nowymi zdobyczami techniki. Rezultatem jest dom za mniej niż 200.000 złotych, do którego wprowadzisz się, z zachwytem mówiąc „Mam mój dom i jest on cudowny!”.