Nasza firma specjalizuje się w realizacji zamówień na domy o małym metrażu, które – zgodnie z polskim prawem budowlanym – wznosi się „na zgłoszenie”. Efektem naszego wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej, zamiłowania do ekologii i chęci ułatwiania życia jest projekt My Cube 1.

My Cube 1 to autonomiczny, w pełni niezależny i ekologiczny dom, który można wznieść niemal na każdej działce. Nad jeziorem, w lesie, na prywatnej plaży, w górach – wszędzie tam możesz zamieszkać już w kilka tygodni. Dokładnie, tygodni – budowane przez nas domy nie wymagają zezwolenia, nie musisz także kupować działki na własność. Oznacza to, że najdłuższe formalności – czyli pozwolenie na budowę oraz zgody władz lokalnych na ewentualne przekształcenie działki – nie będą brały udziału w procesie budowy.

Domy mają charakter modułowy – można je porównać do „puzzli” w wersji makro, które po złożeniu dają stabilną konstrukcję, odporność na najsurowsze warunki atmosferyczne oraz przytulny dach nad głową. Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy budowlanej lub dysponować ciężkim sprzętem, by wznieść budynek. Całość została zaprojektowana i skonstruowana w taki sposób, by dom mógł być bez problemu złożony przez 2-3 osoby.

Choć prawo budowlane nakłada na nas szereg ograniczeń, takich jak brak piwnicy czy piętra, to przestrzeń oferowana w naszych domkach modułowych pozwala na swobodną aranżację wnętrza. Mało tego – samo przeznaczenie domu może być dowolnie wybrane przez nabywcę. Wzniesiony dom może być tańszą alternatywą dla mieszkania w bloku, jak również stanowić formę miejsca letniskowego czy siedziby działalności gospodarczej.

Osoby pragnące bezpieczeństwa finansowego mogą wykorzystać domek do generowania dochodu pasywnego – wynajem takiego lokum pozwala cieszyć się zwrotem z inwestycji już w niespełna 8 lat od zakupu. Zwrot nastąpi o wiele szybciej, jeśli wybierzemy miejsce o szczególnych walorach turystycznych lub krajobrazowych. Ten stabilny dochód może stanowić atrakcyjny dodatek do pensji lub formę zabezpieczenia finansowego na czas emerytury.

Wspomnieliśmy wcześniej, że domy od Mam Mój Dom zaliczyć można do ekologicznych – dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze rozwiązania były jak najbardziej przyjazne środowisku. Korzystamy z materiałów i surowców, które posiadają zielone certyfikaty, a w naszej codziennej praktyce ograniczamy zużycie wody, prądu, papieru i plastiku. Wzniesione przez nas domy są energooszczędne, a dzięki technologii kapilarnej Klienci otrzymują podwójną korzyść – naturalny sposób wysokowydajnościowego chłodzenia lub ogrzewania oraz niższe rachunki za prąd i wodę.

My Cube 1 to rozwiązania na lata – z powodzeniem pomagamy zrealizować marzenia naszych Klientów o własnym, niezależnym domu. Niezależnie od tego, czy planujesz uciec z miejskiego zgiełku, czy planujesz czerpać zyski z wynajmu, czy po prostu potrzebujesz przestrzeni na swoje hobby – postaw na My Cube 1. Chętnie przedstawimy Ci przykładowe realizacje i odsłonimy pełny potencjał podczas niezobowiązującego spotkania.